LT - Specifikacija

Darbinė („pagrindinė“, „kėlimo“) veržlė („Įvorė“) keltuvams „Nussbaum“ SL serijai

Sriegis TR45X6:

- Sriegio tipas: trapecinis
- Sriegio žingsnis: 6mm.
- Sraigto skersmuo: 45mm.

Dėmesio!!! Sraigtas su sriegiu TR45X6 yra naudojamas daugelyje modelių. Tačiau mūsų praktikoje buvo devintojo dešimtmečio vidurio keltuvai (2,25SL, 2,30SL) su sriegiu TR43X6

Tinka modeliams:

- Nussbaum 2.30SL
- Nussbaum 2.30SLE
- Nussbaum 2.32SL
- Nussbaum 2.32SL - MB
- Nussbaum 2.35SL
- Nussbaum 2.35SLU
- Nussbaum 2.32SL
- Nussbaum 2.40SL
- Nussbaum 2.40SLU

Duomenys grindžiami liftų remonto patirtimi. Gali būti, kad modelių, kuriems tinka ši dalis, asortimentas gali būti didelis.

 

Rekomenduojamas tepimas:

- transmisinė alyva 80W90

Dėmesio!!! Neleiskite tepalui nuo sraigto taškyti ant keltuvo vežimėlio kreipenčiuju, kad išvengti vežimėlio mikrostrigimu („žviegimo“). Daugiau informacijos remonto skyriuje.

LT - Apie gamybą

Kokybė patikrinta laiku

Mūsų įmonė buvo įkurta 1993 m. Ir jau daugiau nei ketvirtį amžiaus teikia autoserviso įrangos remonto ir priežiūros paslaugas.

Pirmos automobilių keltuvų veržles ("Įvores") mes pagaminome  dar 1998 metais naudojant įranga su rankiniu valdymu. Šiandien dauguma mūsų produkcijos gaminama serijiniu būdu naudojant programines stakles. Gaminant atsižvelgiama į mūsų patirtį, konkrečių keltuvų modelių ypatumus ir tarptautinių standartų reikalavimus.

Veržlių ("Įvorių") gamyboj naudojamas ypač atsparus trinčiai techninis plastikas su trinti mažinančiais priedais.

LT - Garantiniai Įsipareigojimai

5 metų garantija!

Vidutinis darbinės veržlės tarnavimo laikas priklauso nuo:

- keltuvo konstrukcijos
- darbo intensyvumo
- keltuvo priežiuros

Vidutiniškas darbines veržles tarnavimo laikas 10–15 metų. Labai retais atvejais, kai apkrova yra labai didele o priežiura labai prasta veržlės tarnavimo laikas gali buti mažesnis nei 5 metai.

Remdamiesi aukščiau pateikta statistika, mes teigiam kad mūsų gaminiai dirbant net ir nepalankiausiomis eksploatavimo sąlygomis (neiskatant atveju kai keltuvas turi gedimu) gali reikalauti keitimo ne daugiau vieno karta per 5 metus.

Dėmesio !!! Visiškas darbinės veržlės nusidėvėjimas dveju metu begija (o gal net ir  savaiciu ar mėnesiu) po keitimo sako apie tai kad sraigto paviršius turi pažeidumu arba ira kiti keltuvo  konstrukcijos defektai.

Garantijos sąlygos:

Mes garantuojame kad 5 (penkiu) metu begija nuo įsigijimo dienos, bet ne daugiau kaip vieną kartą, mes atliksime gaminio keitima i toki pat bet be serijinio numerio. Gaminis gali buti pristatitas be firmines pakuotes ir kitų  esančių komplekte dalių, kurie ne reikalauja pakartotino keitimo.

Gaminiai, kurių nusidėvėjimas virsija  2/3 (du triasdalius) o serijini numeri imanoma nuskaititi garantinio laikotarpio metu keičiami be jokiu papildomų sąlygų, bet ne daugiau kaip vieną kartą.

Norėdami gauti pakaitini gamini, pirkėjas savo sąskaita turi isiuiusti susidėvėjusią gamini mūsų nurodytu adresu. Tuo atveju, jeigu bus nustatitas nusidivejimas didesnis negu 2/3 (du triasdaliai) mes įsipareigojame savo sąskaita isiusti  pirkėjui pakaitini gamini.

Rekomenduojame susisiekti su mumis prieš siunčiant, kad išvengtumėte nereikalingų transportavimo išlaidų ir prarasto laiko laiko.

Dėmesio !!!! Mes garantuojame tik 1 (vieną) susidevejosio keitima. Mes neatsakome už galimas pasekmes, atsirandančias dėl:

- netinkami atliktu remonto darbu
- pažeidimu, kurie gali atsirasti eksploatavimo metu
- lifto eksploatavimo ir priežiūros taisikliu pazeidimo

Atminkite, kad dėl bet kurio iš aukščiau išvardytų punkto galimas automobilio kritimas ir net zmogaus mirtis.

Image
Image
LT - Remonto instrukcijos
Image
LT - Techninė pagalba ir pardavimas

Techniniai duomenys